סל
 קניות


 

03-5346155
03-5348892

NEWS LETTER 
הרשמו לרשימת תפוצה על מנת לקבל
עדכונים ומבצעים חמים בדואר האלקטרוני  


תקנון האתר שלנו

ברוכים הבאים לאתר "עפרוני מכשירי כתיבה"
כללי

1. האתר "עפרוני" משמש כאתר סחר באונליין והוא אתר ייצוגי עבור "עפרוני מכשירי כתיבה בע"מ" שנמצאים בגני תקווה. הנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן .
2. עליך לקרוא את תקנון האתר בטרם הרכישה על מנת להביע הסכמתך בתקנון זה. 
3. התקנון כתוב בשם זכר אך מופנה לזכר ונקבה כאחד. 
4. שימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
5.הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
6. בביצוע העסקה הלקוח ימלא פרטים אישיים כמו שם, שם משפחה, מקום מגורים, דואר אלקטרוני, אמצעי תשלום ועוד. מילוי פרטים אלו מראה את נכונות המשתמש לחשוף את פרטיו למנהלי האתר בלבד וכי מביע כי נמסרו על פי רצונו האישי. 
תנאי המכירה באתר
1. המחירים באתר קבועים וידועים ועד גמר המלאי. במקרה והמוצר אזל במלאי רק לאחר סיום הרכישה, ההנהלה תעדכן את הלקוח עד 24 שעות ממועד הרכישה ויתאפשר ללקוח לקבל החזר כספי או לשנות את המוצר על פי החלטו. 

קניין רוחני
1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "עפרוני" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "עפרוני"  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
תוכן האתר
1."עפרוני" שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו כאלו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
2.קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
3. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "עפרוני מכשירי כתיבה" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
ניהול משתמשים ומבקרים באתר
1. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
2. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "עפרוני".
גילוי נאות
באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ( במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר. .10 איזור שיפוט בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב .

טואול - בניית אתרים באינטרנט